5/10 sztuk/partia dziewczyny śliczne małe kwiat śliwy spinki do włosów dzieci piękne spinki do włosów spinki do włosów opaski dl

Nowy produkt

9,90 zł

Szczegóły produktu

10 sztuk/partia dziewczyny śliczne małe kwiat śliwy spinki do włosów dzieci piękne spinki do włosów spinki opaski dzieci moda akcesoria do włosów

Rozmiar: około 1.5 cm

Pakowane: 5/10 sztuk pakowania

Kolory: jak na zdjęciach

254316

Do klientów

Witamy w naszym sklepie, drodzy klienci, kiedy składasz zamówienie,Wyślemy go tak szybko, jak to możliwe, około 3 dni, jeśli jest w sprzedaży.Kiedy paczka została wysłana, prosimy o cierpliwość.Jeśli czas odbioru prawie się skończy, możesz skontaktować się ze mną, a my przedłużymy czas.

Po otrzymaniu paczki, jeśli produkty mają jakiekolwiek problemy lub nie jesteś zadowolony z produktu, skontaktuj się ze mną po raz pierwszy,Pomożemy ci go rozwiązać.

Proszę nie otwierać sporu natychmiast, to bardzo ważne! uwierz nam, możemy zrobić dla ciebie wszystko, co najlepsze!

Jeśli jesteś zadowolony z produktów, możesz dać nam pozytywne opinie i dać nam 5 gwiazdek!! jest to dla nas zachęta i ważne dla nas!

aeProduct.getSubject()

Uwaga!!!

Kiedy składasz zamówienie<$5, Wyślemy paczkę przezYanwen gospodarcza Air MailLubChiny Post zwykła mała paczka Plus(Nie maInformacji o śledzeniu)

Kiedy składasz zamówienie> $5, Wyślemy paczkę przezChiny Post Registered Air Mail(PytanieInformacji o śledzeniu)

aeProduct.getSubject()

aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()

 

 

Packaging

PRODUKTY, KTÓRE MOGĄ CIEBIE RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ